FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Nemovitosti Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken O2 Telefónica
Celkem 1 příspěvků. Přidat nový příspěvek

O2 Telefónica » 20 GB dat za 100 korun? Jde to, ale musíte být ve správný čas na správném místě!

ID vlákna: 1454   Založeno: 3. Listopad. 16 (Čt) - 14:05 
Autor: anonym   Email: anonymAntispamová ochrana: Zavináč byl nahrazen obrázkem.seznamAntispamová ochrana: Tečka byla nahrazena obrázkem.cz
Zobrazeno: 1208x    Příspěvků: 1x 
Hodnocení:
Hodnocení
 2.0 [ 1x ]
 
Vlákno sleduje: 0 lidí    Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              


SMS brána zdarma, poslat sms
Č. Přispívající Zpráva     (příspěvky čtěte od shora dolů, tj. od nejstaršího po nejnovější)
1. anonym
anonymAntispamová ochrana: Zavináč byl nahrazen obrázkem.seznamAntispamová ochrana: Tečka byla nahrazena obrázkem.cz
3. Listopad. 16 (Čt) - 14:05
ID příspěvku na Operátoři.cz:
7299
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Ten kdo nemá IČO platí "VELKÉ" trojce nemalé částky!
A bohužel flat s 2 GB dat za 264 korun jen tak nedostane nebo snad ano?
Tak třeba skrz Vodafone lze získat 250 MB dat za 20 korun, 5 GB dat za 40 korun, 20 GB dat za 100 korun čte se to hezky, že? Tak a teď vás to dostane! Neomezené volání a SMS "jen" za 45 korun!
Operátor O2 umí 30 GB dat za 199 korun.
Na twittru se jeden uživatel ptal kolik by dal za 40 GB dat a obdržel odpovědi 4696 korun, 6723 korun, 7382 korun tak a kde to teda kruci jsme?!
Mobilní operátoři se drží toho samého firma = více čísel = více peněz něco mi v tom však nesedí! Pokud by totiž "VELKÁ" trojka lépe myslela tak může dát rezidentům větší ceny třeba jako je tomu v Polsku a lidi to vezmou všema deseti.
Například neomezené volání a SMS + 5 GB dat tak to máme 45 korun + 40 korun = 85 korun to by bral na 85% každý a když by to bylo i za 285 korun.
Třeba u O2 je firma která má jen 6 čísel a dostala 10 GB dat jen za 200 korun.
Třeba T-Mobile je ochoten přistoupit na zvláštní podmínky když získá najednou velký počet zákazníků. Tak si stále říkám zda se dočkáme EraVolání, PostMobil, PENNY mobil, Lidl mobile, K-Classic mobil, mVolání zde určitá skupina zákazníků je.
Třeba O2 dlouho době spolupracuje s Ahold, Makro i zde by tak mohlo být pár výhodnějších nabídek mPhone nevím proč skončil.
Virtuální operátoři musí pochopit, že dokud jich bude kolem 160 tak každý bude mít 350 - 1000 zákazníků a to klidně i 5 let a telekomunikace se nikam dál nepohnou! Bude-li však poskytovatelů jen 80 a pak 40 bude to lepší zákazníků bude více. Dále by vše nemělo končit u telekomunikací, spolupráce by měla být s kurýrní službou už jen z důvodu doručování SIM a telefonů, dále s vydejními místy, lze tak mít vlastní e-Shop, určitě je dobré spolupracovat také se železničním a autobusovým dopravcem, cestovní kanceláří, reklamní agenturou. Dobré je také vsadit na dobré jméno které by se mohlo objevovat na třeba elektronice.
Já na to vše vsadil jen je potřeba to rozšířit dál. Opět doufám, že se zde objeví nějaký prudič který se nabaštil pomstové kaše a začne zde šířit další nesmysly, že jsem hňup tak se nedávno vyjádřil pan Horák který má podivné telekomunikace. Webové stránky z roku 1990, tarify na nic a líbí se to 3 lidem to mi připomíná pana Haase který to chtěl taky zkusit.
No kamarád z Brna chtěl virtuálního operátora taky, ale zůstává stále šedivkou. Dejte STOP DRAHÉMU VOLÁNÍ a bojujte.
Vytváříme novou Gorilu která již snad operátory donutí ke změnám!

TOPlist TOPlist