FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Nemovitosti Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken O2 Telefónica
Celkem 2 příspěvků. Přidat nový příspěvek

O2 Telefónica » O2 krade kredit aktivuje i balíček o který nemáte zájem. Stížnosti nepřijímá!

ID vlákna: 1409   Založeno: 22. Říjen. 16 (So) - 11:19 
Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/operatori.cz/operatori.cz/hlavicka-vlakna.php on line 85
Autor: anonym   Email: anonymAntispamová ochrana: Zavináč byl nahrazen obrázkem.domenaAntispamová ochrana: Tečka byla nahrazena obrázkem.cz
Zobrazeno: 1314x    Příspěvků: 2x 
Hodnocení:   [   ]  
Vlákno sleduje: 0 lidí    Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              


SMS brána zdarma, poslat sms
Č. Přispívající Zpráva     (příspěvky čtěte od shora dolů, tj. od nejstaršího po nejnovější)
1. anonym
anonymAntispamová ochrana: Zavináč byl nahrazen obrázkem.domenaAntispamová ochrana: Tečka byla nahrazena obrázkem.cz
22. Říjen. 16 (So) - 11:19
ID příspěvku na Operátoři.cz:
7237
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Dnes při volání na O2 operátora *11 jsem byl vcelku rychle přepojen, ale operátorka v 11:09 hod. nevyhověla O2 PředplaDENka je pěkný svinstvo.
Odcházím od O2 takto ojebávat mě nebudou svině. To možná TESCO mobile zvolil balíček Týden neomezeně za 120 korun lépe.
2. anonym
anonymAntispamová ochrana: Zavináč byl nahrazen obrázkem.seznamAntispamová ochrana: Tečka byla nahrazena obrázkem.cz
22. Říjen. 16 (So) - 21:35
ID příspěvku na Operátoři.cz:
7238
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit       - Reakce na příspěvek č. 1
Vážení čtenáři diskusního fóra Operátoři.cz,
zároveň zákazníci mobilních služeb O2 zbystřete! O2 PředplaDENku jsem si na tel.: 60xx2x42x aktivoval v rozjezdu dobrovolně a ze začátku byl i spokojen, ale později jsem zjistil, že již po druhé kredit rychle zmizel!
Zní to až příliš dobře, aby to tak bylo! Ano 20 respektive 25 korun zaplatíte za tarif umožňující neomezené volání kompletně do všech sítí a mizerný internet, ale na vyhledání jízdního řádu, či přečtení e-mailu nebo drobné zprávy to stačí, dražší paušál dá volné i textovky, já šel do dražší verze protože 2 koruny za každou zprávu je pěkná krádež a 5 korun navíc co to je. Párkrát jem tarif aktivně využil a někdy ne, že jsem O2 zadotoval, ale ok když službu začnu využívat ať si to naúčtují.
Jde teď sice o blbých 25 korun, ale je to už asi po 7 co si to O2 naúčtovalo samo když si vzpomnělo! Já se na to hňup taky 4 vykašlal. Poprvé mi operátorka kredit vrátila, prý jde o novinku a tak se to stát může, za druhé, že jsem nejspíše službu aktivoval, ale nic se neděje a kredit vrátí, dnes příšerný přístup odejít mohu když si dobiju za 200 korun a to ještě u O2 budu muset smrdět. Jenže oni mi těch 200 korun velice rychle seberou. 4 dny a je to včudu... Při vygenerování ČVOP chtějí výrobní číslo SIM a PUK1.
No chtělo by to přednostně lepší přístup a podmínky. Bylo by snad rozumné poskytovat tarif za 200 korun, poskytující 100 volných minut a umožňující volání po 2. minutě zdarma do všech sítí a 200 MB dat, 2 koruny za textovku.
Tak snad se zástupci operátora nad svým chováním k zákazníkům již zamyslí a dají vše do pořádku. Jinak se začne brzy zvyšovat počet zákazníků u naší trojky.


TOPlist TOPlist