FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Nemovitosti Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken O2 Telefónica
Celkem 2 příspěvků. Přidat nový příspěvek

O2 Telefónica » SWAN MOBILE snaha APBS

ID vlákna: 1411   Založeno: 23. Říjen. 16 (Ne) - 12:05 
Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/operatori.cz/operatori.cz/hlavicka-vlakna.php on line 85
Autor: anonym   Email: anonymAntispamová ochrana: Zavináč byl nahrazen obrázkem.seznamAntispamová ochrana: Tečka byla nahrazena obrázkem.cz
Zobrazeno: 1408x    Příspěvků: 2x 
Hodnocení:   [   ]  
Vlákno sleduje: 0 lidí    Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              


SMS brána zdarma, poslat sms
Č. Přispívající Zpráva     (příspěvky čtěte od shora dolů, tj. od nejstaršího po nejnovější)
1. anonym
anonymAntispamová ochrana: Zavináč byl nahrazen obrázkem.seznamAntispamová ochrana: Tečka byla nahrazena obrázkem.cz
23. Říjen. 16 (Ne) - 12:05
ID příspěvku na Operátoři.cz:
7241
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Asociace poskytovatelů bezdrátových sítí chce do České republiky dostat SWAN MOBILE APBS si věří, že sloučením několika menších poskytovatelů mobilních sítí by se to jistě mohlo povést.
Co by to znamenalo SWAN MONILE v České republice?
Jednoznačně snížení počtu méně úspěšný poskytovatelů mobilních služeb. Představení zcela nového a jistě i lépe postaveného projektu. Snahou vzniku SWAN MOBILE je alespoň v pozici virtuálního operátora dostat do České republiky také operátora 4ka. APBS věří, že O2 a Česká pošta jsou pro SWAN MOBILE ideální partneři.
S operátorem 4ka by se mělo co nejdříve.
APBS by pro infolinku nejraději viděla číslo +420792792792 a linku *92. APBS chce, aby 4ka nabízela podobné služby.
2. anonym
anonymAntispamová ochrana: Zavináč byl nahrazen obrázkem.seznamAntispamová ochrana: Tečka byla nahrazena obrázkem.cz
24. Říjen. 16 (Po) - 11:12
ID příspěvku na Operátoři.cz:
7245
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit       - Reakce na příspěvek č. 1
V Česku sice došlo na konci roku 2012 k výraznému snížení cen, ale nyní se již blíží konec roku 2016 a během 4 let se zde nic nezměnilo! A to je špatně! Český telekomunikační trh opět stojí a nemění se.
Můžete nesouhlasit, ale když neomezené volání a SMS u nás stojí 479 korun a v zahraničí mají ještě 2 GB dat a cenu 264 korun jistě si řeknete to samé a už dost tohle teda ne! Přesněji ano chceme to samé! Český telekomunikační úřad naděloval licence pro virtuální operátory v letech 2013 - 2014 jak na běžícím páse a to byla největší chyba. Teď zde máme přes 80 ,virtuálních´ operátorů z toho jich pár ani nevěděla co je to tarifikace když u způsobu účtování 60+1 jeden uváděl účtování po 2. minutě po vteřinách. Většina virtuálů nasadila tarifikaci 60+60 a úplně tu nejnižší cenu za minutu 1,50 Kč. Volání levnější než SMS? To ano, ale mnoho poskytovatelů vůbec volnost ČTÚ nepochopila. Každý druhý kdo má IČO si řekl já budu operátorem a tak to i vypadá! Webové stránky bez aktualizace nebo vytvořené jak z roku 1998. Dalším velkým zádrhelem jsou poplatky. Pořízení SIM, aktivace SIM, doručení SIM, paušál za SIM, jistina, přenos čísla atd.
Být dražší a větší je jistě lepší. Asociace poskytovatelů bezdrátových sítí se o to pokouší domluvit se s menšími operátory na vzájemné spolupráci. Více na ctvrty.operator@seznam.cz. Trh je potřeba srovnat a upravit. Nutné je zajistit prodej předplacených karet skrz partnery.

TOPlist TOPlist